Zdravie

Zoradiť podľa:

Tip ako byť fit(Katka Novotová)

Plavkám pristane štíhlosť a štíhlosti plavky. Súhlasíte?

Pridané: 21.08.2015

Chudneme do plaviek(redakcia Mama a ja)

Chcete jedálniček šitý na mieru podľa vášho metabolizmu?

Pridané: 07.06.2015

Je štíhle telo predpokladom spokojnosti? (Mgr. Marika Koscelníková)

Diktát módy je neúprosný a stále nemenný. Pod tlakom médií si tvorcovia módnych prehliadok občas „pustia“ na mólo aj plnoštíhle dievča (veľkosť 38), ale je to skôr výnimka. Zverejnené informácie o poruchách príjmu potravy známych osobností síce otvárajú verejné diskusie na tému vnímania vlastného tela a vplyvu médií na toto vnímanie, ale štíhle telo je stále synonymom krásy.

Pridané: 20.05.2014

Prečo držať diétu?(Lenka Debnárová)

To je otázka. Niekomu z estetického hľadiska nemusí prekážať, že je obézny a nevidí teda dôvod, prečo by sa mal „trápiť“ diétami a chudnutím. Ak máte naozaj iba zopár kíl navyše, skutočne sa nemusíte trápiť. Pokiaľ sa ale vaše BMI pohybuje v oblasti obezity, nie je problém iba estetický, ale rozhodne tiež zdravotný.

Pridané: 16.04.2014

Neprejedaj sa!(Mgr. Marika Koscelníková)

Sviatočné dni sú o oddychu, stretnutiach a aj o dobrom jedle. To sa nám núka samo. Perníčky, koláčiky, zemiakový šalát, alkohol a iné dobroty, bez ktorých by sa nezaobišlo nielen domáce hodovanie, ale ani rodinné návštevy. Štedrosť a hojnosť vianočných sviatkov je aj o plných stoloch a preplnených žalúdkoch. Zlatým pravidlom, ktorého by sme sa mali držať je: jesť do polosýta, piť do polopita.

Pridané: 24.12.2013

Telo ako dôkaz

Veľa ľudí má permanentný problém s chudnutím a tvarovaním postavy. Často aj zhodia nejaké kilá, ale efekt je krátkodobý. Podstata vitálnej a zdravo vyzerajúcej postavy totiž spočíva v hlave – v našom mozgu.

Pridané: 03.05.2013

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Aktuálne vydanie

Anketa

Žiadna aktuálna anketa