zavrieť
zavrieť
zavrieť

Keď je dojčenie utrpením...
(spať na článok)

Pridať nový komentár

Nový príspevok

Diskusia

Zobrazovať tickery
 • + nový príspevok
  anonym 17.08.2010, 14:28

  Ahoj, no zvládla si to skvele! Ja som sa tak natrápila pri prvej dcérke, keď som to po 6 týždňoch vzdala, lebo mi revala od hladu. Neskôr som pochopila, že som mala zlú techniku prikladania. Ale malá už chcela len fľašu, tak sa nedalo nič robiť a dodnes to ľutujem. Pri druhej dcérke som také problémy nemala, tam to išlo ako po masle, dojčila som ju 13 mesiacov. Teraz čakám tretie a som odhodlaná len a len dojčiť. Podľa mňa nie je čo riešiť. Tiež uznávam všetky výhody materského mlieka o ktorých píšeš.

 • + nový príspevok
  anonym 17.08.2010, 14:45

  Mňa len zaráža, prečo ešte v pôrodnici nikomu nenapadlo pozrieť malinkému do pusky a tú uzdičku skontrolovať, mohli ste byť ušetrení toľkého trápenia...

 • + nový príspevok
  anonym 17.08.2010, 22:20

  pekný článoček:-) viem si predstaviť, ako to muselo bolieť, i keď až také problémy som ja, našťastie, nemala. No ale super, že ste to s kojením dotiahli až tak ďaleko, ja kojím dcérku tiež už vyše dvoch rokov a ešte neplánujem skončiť:-)

 • + nový príspevok
  zuzka54 16.12.2013, 01:44

  klobuk dole. ja som bola tiez nutena odsavat, s manualnou nam to vsak islo velmi tazko...po par dnoch som uz nevydrzala a kupila som si elektricku medelu swing maxi. Prsniky som sice este nemala zahojene a bolelo to jak fras, ale vydrzala som, odsavala som si celkom slusne davky mlieka 2-3x denne a mala potom pila z flasky. Flasku ma bohuzial v oblube doteraz, takze moc neprikladam, ale tak co uz, hlavne ze pije :)

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa