Vaše príbehy

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 34

Očami mamy – Otázky(Mgr. Marika Koscelníková)

Keď niečomu nerozumiete, pýtajte sa.

Pridané: 14.10.2014

Očami mamy - maniačky(Mgr. Marika Koscelníková)

Ste na materskej dovolenke a tým, čo máte na sebe, sa vôbec nezaoberáte? Dáte tepláky, tričko, tenisky a zľahka si vykračujete s kočíkom? Alebo ste presvedčená, že  pekne vyzerať je základ dobrého pocitu zo seba samej? 

Pridané: 30.09.2014

"Mama, skľudni hormón!"(Marika Koscelníková)

Plieska s tebou puberta, upokoj  sa. Uprav si vlasy, daj si dole tú hrubú čiapku, prosím nekop mi do nohy, seď pekne, vyrovnaj sa...

Pridané: 06.09.2014

Očami mamy – dovolenka (Mgr. Marika Koscelníková)

Je úplne jedno, či sa s deťmi chystáte stráviť dva dni na chate, alebo týždeň pri mori. Z hľadiska počtu oblečenia, hračiek, potravín a liekov. Balenie je celá veda. Vyžaduje prísne logistické postupy, pri ktorých treba rátať s tým, že budú zmarené malými dravcami, ktorí číhajú na všetko, čo vložíte od kufra.

Pridané: 22.07.2014

Očami mamy – pod rúškom tmy (Mgr. Marika Koscelníková)

Známy to výrok expremiéra, že v noci pracujú len zlodeji, poburuje pracovité matky, ktoré pod rúškom tmy v maximálnej tichosti (lebo polovičky spia, deti spia, susedia spia, pes spí) žehlia, varia, balia. Mimochodom, v noci sa dobre holia nohy, umývajú vlasy, v prípade vážnejšej osobnej krízy prestavuje obývačka. Keď vidíte v oknách po polnoci  malé svetielka – to sú matky, ktoré si chcú urvať kus času pre seba v tom lepšom prípade.

Pridané: 27.06.2014

Prečo sa nevzdávať snov...

Príbeh jednej z vás... o bolesti, ale i nádeji a láske.

Pridané: 05.02.2014

Očami mamy - Vianoce(Mgr. Marika Koscelníková)

Už sú tu! Stromčeky, vyblýskané vianočné gule, hola-hej santovia a nesmrteľné pesničky znejúce v každom obchode. Kupuj, kupuj, míňaj, míňaj, poteš svoju rodinu, splň sny, sprav zázrak. Kúpiť, zabaliť, prekvapiť. Rozžiar očká svojich detí... Lebo sú Vianoce.

Pridané: 10.12.2013

Očami mamy - Zanášač domáci(Mgr. Marika Koscelníková)

V domácnostiach s malými deťmi sa dejú záhadné veci. Na to, že nájsť párovú ponožku či rukavicu je sherlockovská práca, sme si my mamy už zvykli. V čiernej diere ohraničenej metrami štvorcovými bytu či domu miznú lyžice, perá, kľúče od auta i bytu, mobilné telefóny, čajové sitká a iné dôležité veci každodenného života..

Pridané: 15.11.2013

Očami mamy(Mgr. Marika Koscelníková)

Deti v obchodoch nevidia rady. Predavačky, po novom asistentky predaja, podozrievavo pokukujú po malých stvoreniach. Na čo siahajú, s akými rukami a či na zem neutrúsia nejakú tú smietku z rohlíka. Pokiaľ ešte sedia v kočíku, sú ako tak akceptované. Samozrejme len v prípade, že nevstúpite do butiku, v ktorom kočiar zaberie celú cestičku...

Pridané: 11.10.2013

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa