Súťaže

Vyhrajte Atoderm Préventive a ABCDerm Moussant od BIODERMA!

Prevencia už od narodenia s ATODERM PRÉVENTIVE.

Až 60 % detí sa narodí so sklonom k veľmi suchej koži a približne u tretiny z nich sa ešte pred prvými narodeninami rozvinie atopická dermatitída.

V Laboratoire BIODERMA sme našli spôsob, ako účinne oddialiť jej nástup.  

ZDRAVÁ POKOŽKA

Predstavujeme NOVINKU Atoderm Préventive, najnovší výživný krém, ktorým môžete vaše bábätko bez obáv natierať od prvého dňa jeho života. Pravidelným natieraním po každom kúpaní zabránite počiatočným prejavom atopie, detská pokožka tak zostane zdravá. A pretože sa o všetkom rozhoduje už v okamihu narodenia, je dôležité začať včas. Atopický ekzém sa totiž môže rozvinúť aj u detí, ktorých rodičia sami atopikmi nie sú. Atoderm Préventive vám bude pri starostlivosti o bábätko skvelým pomocníkom.

Obsahuje totiž exkluzívny patent Skin Barrier Therapy®. Ten sa skladá z komplexu Lipigenium®, ktorý dokáže obnoviť hydrolipidický film kože a súčasne podporiť tvorbu lipodov a proteínov, čím sa znižuje suchosť pokožky a zložky Sucroester. Tá účinne ochráni kožu proti baktérii S. Aureus, ktorá inak priebeh dermatitídy výrazne zhoršuje. Detská pokožka sa upokojí, hĺbkovo obnoví a vyčistí. Krém je hypoalergénny, má veľmi príjemnú textúru a hneď sa vstrebáva.

Exkluzívne v lekárni.

www.atoderm.sk

Otázka:

V akom termíne začne veľká súťaž o hodnotné ceny ATODERM Napumpuj si svoju výhru? Odpoveď nájdete na www.atoderm.sk.

Prebieha: 20/10/2014 - 26/10/2014

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa