Rodinný život

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 9

Eko upratovanie(Mgr. Marika Koscelníková )

Vedeli ste, že s prírodnými prostriedkami upracete lacno a dobre?

Pridané: 21.08.2014

Život na kôpke(PhDr. Petr Šmolka)

Už takmer každá tretia dvojica si zvolí namiesto manželstva skôr život „na kôpke“ . Celkom by ma zaujímalo, na kôpke čoho vlastne žijú, podstatné však je, že manželstvo ako inštitúcia vyšla u nás v posledných rokoch akosi z módy. Pýtate sa prečo?

Pridané: 15.06.2014

Európski spotrebitelia preferujú sklo(MAMA a ja)

Výsledky celoeurópskeho prieskumu nezávislej agentúry InSites ukazujú, že obľuba sklenených obalov je súčasťou trendu zdravého a „udržateľného“ životného štýlu.

Pridané: 12.06.2014

Sme národ zamračených alebo usmievajúcich sa ľudí?(Redakcia MAMA a ja)

V medziľudskej interakcii platí: „Čím širší a žiarivejší úsmev, tým vrúcnejší človek.“

Pridané: 15.05.2014

Očami mamy - psíčkari(Mgr. Marika Koscelníková)

Sú aj miesta na Zemi, kde váš pes vkročiť nemôže. Napríklad na ihrisko, na miesta v parku vyhradené deťom, dokonca sú aj celé lesoparky, kam pes nemôže.

Pridané: 12.05.2014

10 spôsobov ako minimalizovať stres(Lenka Debnárová)

Stres je reakcia na rôzne stimuly (či už psychické, mentálne alebo emocionálne – vnútorný alebo vonkajší), ktoré majú tendenciu nás naštvať. Ak sú reakcie nevhodné, môžu prerásť až do zdravotných problémov. Lekári uvádzajú, že problémy spojené so stresom sa potom prejavujú zhoršovaním problémov v rôznych iných zdravotných problémoch ako je astma, alergie, migrény a kožné ekzémy. Faktom je, že 75 – 90 % všetkých návštev u lekára je prisudzovaných stresu.

Pridané: 19.04.2014

Prebuďte sa do jari!(Mgr. Marika Koscelníková)

Aké je to pohodlné. Vyzuť čižmy a nechať svoje nohy pobehovať v teniskách a poltopánkach. Odložiť zimnú bundu doma a vytiahnuť šmrncovnú koženku. Pomalým krokom si na prechádzke vychutnávať príjemné slnko a hlavne – konečne sa začína sezóna detských ihrísk. Stačí drobca obliecť a vypustiť, nech si užije preliezky, šmykľavky, pieskovisko a čerstvý vzduch. My si ich môžeme užiť s ním.

Pridané: 13.04.2014

Joga pre deti(Mgr. Marika Koscelníková)

Má vaše dieťa problémy so správnym držaním tela, ploché nohy, trápia ho tráviace problémy? Skúste v jeho tele povzbudiť „dobré“ procesy. V absolútne nesúťaživom duchu a s veľkou dávkou hravosti sa môže naučiť koordinovať svoje pohyby, správne dýchať a koncentrovať sa. Joga je aj pre deti.

Pridané: 06.04.2014

Liečivé účinky jarnej zeleniny: mrkva, špargľa, šalát a reďkovka(Lenka Debnárová)

Máme tu jar a s ňou konečne jarnú zeleninku. Má veľmi blahodarné účinky na naše zdravie. Regeneruje a posilňuje organizmus vo všetkých smeroch.

Pridané: 30.03.2014

Fejk? Ďakujem, neprosím.(Mgr. Marika Koscelníková)

Zdá sa, že nosenie fejkov je spoločensky akceptované. Podľa prieskumu GfK len tretina Slovákov a Čechov má voči napodobeninám značkových výrobkov odmietavý postoj. Nielen že väčšine opýtaných imitácie neprekážajú, nemali by problém s nosením „nepravých“ značiek za predpokladu, že by o tom okolie nevedelo.

Pridané: 20.03.2014

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa