Rodinný život

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 23

Plytváme potravinami?(Mgr. Marika Koscelníková)

Odhodili ste práve nedojedenú porciu cestovín, ktorým nevedelo vaše dieťa prísť na chuť? Alebo skončil rovno v koši banán, ktorý zhnedol v taške počas rannej prechádzky? Podľa prieskumu Európskej komisie z roku 2010 každý rok skončí v odpade 179 kilogramov potravín na osobu. Množstvo dobrôt jednoducho vyhodíme aj preto, že nevieme sami čítať informácie o spotrebe na obale.

Pridané: 08.10.2015

Hurá, dovolenka! (Konečne doma)(Mgr. Marika Koscelníková)

Naplánovať si dovolenku vo dvojici alebo s partiou kamarátov je oveľa jednoduchšie, ako zladiť očakávania všetkých členov rodiny a vyraziť na rodinnú dovolenku.

Pridané: 20.08.2015

LETNÝ TÁBOR PRE HENDIKEPOVANÉ DETI

Pomoc výnimočným šmolkom

Pridané: 14.08.2015

Ako si vychutnať letnú dovolenku aj s celkom malými deťmi (Veronika Nováková, redakcia MAMA a ja)

Leto prichádza v plnej kráse a mnohí z vás sa zrejme chystáte na vytúženú dovolenku. Lebo, priznajme si, tá materská nie je dovolenkou v pravom slova zmysle.

Pridané: 07.07.2015

Naučte sa mať čas(PhDr. Gabriela Kanalašová)

Ako na to?

Pridané: 02.07.2015

UŽ 25 ROKOV ZLEPŠUJEME ŽIVOTY DETÍ NA SLOVENSKU

Konto Bariéry; nízkoprahové centrá MIXklub a MIXáčik v bratislavskom Pentagone; odborné konferencie Dieťa v ohrození; Ostrovy života či úspešné celoslovenské kampane proti telesným trestom a týraniu detí alebo o problematike detskej úrazovosti... To sú len niektoré z úspešných projektov, vďaka ktorým Detský fond Slovenskej republiky pomohol nielen zlepšiť, ale často doslova aj zachrániť životy mnohým deťom, upozorniť na dôležité témy, začať diskusiu a iniciovať zmeny.
Pridané: 19.06.2015

dm drogerie markt už štvrtý rok pomáha deťom z rodín v hmotnej núdzi(Tlačová správa dm drogerie markt)

Aj v tomto roku pokračuje spoločnosť dm drogerie markt ďalším, v poradí už štvrtým ročníkom projektu Pomôžme deťom, ktorý organizuje v spolupráci so Slovenským Červeným krížom (SČK). Novinkou tohto ročníka je zmena systému výberu rodín, ktorým je venovaná ročná zásoba plienok značky babylove.

Pridané: 05.05.2015

Svokra – alebo jedno z troch...(PhDr. Petr Šmolka)

Čeština vraj pozná len tri slová začínajúce na „tch“. Tchýne, tchán a potom ešte výraz pre jedno spravidla nie príliš voňavé zvieratko.

Pridané: 29.04.2015

Súrodenci. Ako na nich?(Zuzana Balogová)

Máme doma 4 deti – 3 vlastné a jedno v profesionálnej starostlivosti. Vekovo sú si podobní – 6, 5, 3 a 2 roky. Zloženie – 2 chlapci a 2 dievčatá. Všetci sú iní – výzorovo i temperamentom...

Pridané: 28.04.2015

Denník mamy(redakcia MAMA a ja)

Viesť si osobný denník je určitou formou terapie. Stáva sa najintímnejším priateľom.

Pridané: 27.04.2015

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Aktuálne vydanie

Anketa

Žiadna aktuálna anketa