Rodinný život

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 7

Za elektroniku pod stromček Slováci v priemere utratia 130 EUR

Elektronike budú na Vianoce dominovať telefóny, notebooky s odnímateľným displejom a nové drony

 

Pridané: 21.12.2015

Priemerný Slovák má nasporených 5 232 eur, Švajčiar 157 450 eur a Kazach 406 eur(Tlačová správa)

Skupina Allianz zverejnila šiesty ročník svojej štúdie Allianz Global Wealth Report, ktorá dôkladne skúma majetok a dlhy domácností vo viac ako 50 krajinách sveta. Zo štúdie vyplývajú tri minuloročné finančné míľniky; čisté finančné aktíva prekročili hranicu 100 biliónov eur, súkromný majetok obyvateľov Číny prevýšil majetok Japoncov a po prvýkrát v histórii je v strednej triede viac ako miliarda ľudí.

Pridané: 29.09.2015

Poistenie zvieraťa - je vaše zvieratko člen domácnosti?

Domáci miláčik svojmu majiteľovi okrem každodenného potešenia prináša aj veľkú dávku zodpovednosti; za jeho zdravie, pohodlie, ale aj za to, čo vyvedie. Preto by mali chovatelia chrániť seba a svoje zviera vhodným výberom poistenia.

Pridané: 12.07.2015

Allianz – Slovenská poisťovňa neponúka: Poistenie zlomeného srdca(Allianz - Slovenská poisťovňa)

Každý rok dostane Allianz – SP niekoľko hlásení o poistných udalostiach počas Valentína. Minulý rok evidovala poistnú udalosť z úrazového poistenia...

Pridané: 21.02.2015

V Bratislave sa vydražili diela významných slovenských a zahraničných umelcov za takmer 40 000 eur

Charitatívnu aukciu „Cez umenie k detskému srdcu“ prišli osobne podporiť aj americký veľvyslanec na Slovensku Theodore Sedgwick a patrónka Nadácie Detského kardiocentra Iveta Radičová.

Pridané: 28.11.2014

SBA varuje klientov, aby si nesťahovali do svojich elektronických zariadení podozrivý softvér.(Tlačová správa)

Slovenská banková asociácia upozorňuje klientov bánk, že viaceré banky zaznamenali v poslednom období novú formu útokov na internetbanking - PHISHING. Cieľom phishingu je získanie klientskych hesiel k bankovým účtom prostredníctvom ovládnutia počítača a smartfónu klienta.

Pridané: 11.03.2014

Podvodné firmy na trhu práce(Mgr. Marika Koscelníková)

Ste na materskej dovolenke a uvažujete, že by ste sa vrátili do práce? Hľadáte si nové zamestnanie a sledujete všetky ponuky na portáloch, koré inzerujú voľné pracovné miesta? Poslali ste už niekoľko desiatok životopisov a ... nič? Pracovné portály sú plné inzerátov. Aj od podvodných spoločností a pochybných firiem. Pred tým, ako sa dáte nalákať na 800-eurový plat za prácu v administratíve (samozrejme v mladom dynamickom kolektíve s možným kariérnym a teda aj platovým rastom), danú inzerujúcu spoločnosť si „preklepnite“.

Pridané: 28.09.2013

Slalom medzi výtlkmi nepozná víťazov(Allianz - Slovenská poisťovňa a.s.)

Tuhé mrazy, časté sneženie a následný odmäk sa prejavili aj na stave vozoviek. Jazda na našich cestách tak často pripomína slalom medzi výtlkmi, ktorý však nie vždy končí bez nehody. Od začiatku zimy (1. december 2012) do dnešných dní (24. február 2013) zaregistrovala Allianz - Slovenská poisťovňa už 600 poistných udalostí v havarijnom poistení spôsobených výtlkom. Celková výška škôd dosahuje približne 569-tisíc eur, teda priemerná výška škody dosahuje až 958 eur.

Pridané: 10.03.2013

Za spôsobený úraz na svahu vás môžu zažalovať!

Na neznalosť môžete doplatiť...

Pridané: 21.01.2013

10 finančných hriechov

Čomu sa vyhnúť, aby ste neboli v mínuse?

Pridané: 15.01.2013

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa