Rodinný život

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 50

V Bratislave sa vydražili diela významných slovenských a zahraničných umelcov za takmer 40 000 eur

Charitatívnu aukciu „Cez umenie k detskému srdcu“ prišli osobne podporiť aj americký veľvyslanec na Slovensku Theodore Sedgwick a patrónka Nadácie Detského kardiocentra Iveta Radičová.

Pridané: 28.11.2014

Tajomstvá aromaterapie(Adriana Polerecká)

Pomaly, ale iste sa končia ako-tak teplé dni, jeseň je v plnom prúde aj so svojím pochmúrnym počasím.

Pridané: 27.11.2014

Ako sa motivovať(PhDr. Gabriela Kanalašová)

Poznáte to – každý z nás o niečom sníva, po niečom túži. Aj keď nie všetko, o čom snívame sa môže stať skutočnosťou, predsa len je veľa vecí, ktoré môžeme dosiahnuť vlastným úsilím. Samozrejme za predpokladu, že budeme dostatočne a správne motivovaní.

Pridané: 26.11.2014

Duch Vianoc(Mgr. Marika Koscelníková)

Bojíte sa ducha Vianoc?

Pridané: 25.11.2014

Nekupujte vianočné darčeky v supermarketoch, stredoškoláci ich pre vás vyrobili ručne!(Tlačová správa)

Koniec novembra bude opäť patriť podujatiu JUVYR 2014 - prezentácii remeselných zručností mladých ľudí zo stredných odborných škôl.

Pridané: 23.11.2014

Na svete je prvé dieťa z transplantovanej maternice

Tridsaťšesťročná Švédka sa narodila z dôvodu genetického ochorenia bez maternice, ale vaječníky mala zdravé. Lekári jej odobrali vajíčka a oplodnili ich pomocou IVF metódy. Spomínaná žena získala maternicu od 61-ročnej rodinnej priateľky.

Pridané: 03.11.2014

Qi gong proti vráskam(MAMA a ja )

Ktorá z nás by si nechcela čo najdlhšie zachovať mladú a krásnu tvár? Myslíte si, že je to len sen? Nie tak úplne.

Pridané: 25.10.2014

Sex vo vzťahu(M. Výbošťoková Freytag)

Dáš si sex? Áno sex. Téma už tak bežná a predsa tabu. Valí sa na nás z každej strany. Z plagátov, bilboardov, obrazoviek, internetu, ... Mladé dievčatá sa sexu obávajú a chlapci sa naň s obavami tešia. Nabudení pohľadmi na dokonalé telá hercov, spevákov, či modeliek sa mnohokrát bezhlavo vrhajú do nových zážitkov čím ďalej tým v skoršom veku. Česť výnimkám!

Pridané: 24.10.2014

Alfa princíp (Mgr. Marika Koscelníková)

Poznáte ju. Je taká akou nechcete aby bola. Väčšinou sa nachádza vo vašej blízkosti keď je vám to najmenej príjemné. Prípadne sa mihne v blízkosti muža, ktorý jej venuje nielen letmý pohľad. Vy viete, že nič z toho, lebo Ona by sa s takým ( akého vy máte) na rande nedohodla, ale predsa...načo sa tam obšmieta.

Pridané: 21.10.2014

Nevera (nie) je čiernobiela(Mgr. Marika Koscelníková)

Partnerský vzťah by mal byť založený na vzájomnom rešpekte. Akýkoľvek krok, ktorý vedie k ublíženiu či poníženiu toho druhého, je krokom vedľa. Zámerným alebo nezámerným, v každom prípade zraňujúcim. Nevera je takýmto krokom pokiaľ je za hranicami pravidiel, ktoré si partneri v rámci vzťahu dohodli. Ak je nevera zradou týchto pravidiel a prekročením hraníc, môžeme hovoriť aj o nedostatočnej úcte k partnerovi, ktorého táto...
Pridané: 05.10.2014

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa