PR a komerčné články

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 22

Značka dm drogerie markt získala svetoznáme ocenenie Slovak Superbrands Award

Spoločnosť dm drogerie markt sa stala nositeľom ocenenia Slovak Superbrands Award v kategórii drogérie za rok 2014, ktoré udeľuje organizácia Superbrands Slovakia. Ocenenie je udeľované najlepším obchodným spoločnostiam pôsobiacim na Slovensku. Rozhodujú o ňom slovenskí spotrebitelia a expertná komisia Brand Council. dm tak má právo používať pečať ocenenia na všetkých svojich materiáloch a komunikačných kampaniach počas jedného roka.  

Pridané: 17.04.2014

Aby ste mohli byť so svojimi deťmi vždy, keď vás potrebujú

Sú chvíle, keď potrebujete byť so svojimi deťmi. Vďaka bonusu 20 % poistnej sumy navyše, ktorý Vám vyplatíme v prípade najzávažnejších diagnóz, sa nemusíte obávať o výpadok príjmu alebo hľadať ďalšie prostriedky na liečbu.

Pridané: 16.04.2014

Na Zelený štvrtok vyrastie pri budove BBC 1 PLUS zelené trhovisko

Podujatie s názvom Eco Village ponúkne návštevníkom okrem zdravých jedál a stánkov s ekologickými výrobkami aj rôzne zaujímavé aktivit.

Pridané: 14.04.2014

Patrónkou detských behov na ČSOB BRATISLAVA MARATHON 2014 bola svetoznáma modelka Viera Schottertová, bežala aj jej dcérka Gabriela

Bratislavský bežecký víkend pokračoval v sobotu ďalšími súťažami v rámci ČSOB Bratislava Marathon 2014. V OC Eurovea súťažili lezúni, behali aj deti všetkých vekových kategórií, stovky bežcov sa postavili aj na štart minimaratónu na 4,2 km a tí najodvážnejší sa popasovali s 10-kilometrovou traťou.

Pridané: 14.04.2014

Potešte svoje deti batôžkami od HAMA

Skvelé, farebné, užitočné... u nás v eshope!

Pridané: 04.04.2014

REITERS FINEST FAMILYHOTEL****S

Jedinečný hotel pre rodiny s deťmi, ktorý v sebe spája luxus wellness hotelov a dokonalý all inclusive servis rodinných hotelových rezortov.  Majiteľ  Reiters Reserve Karl J. Reiter, sústreďuje svoju pozornosť  predovšetkým na pohodu a komfort  malých a veľkých hostí. 

Pridané: 01.04.2014

Ako porozumieť deťom

Po prvý raz prichádza do Bratislavy uznávaná autorka Naomi Aldort. Namiesto mentorovania a ovládania učí, ako dieťaťu porozumieť a ako s nim komunikovať s úctou a rešpektom.

Pridané: 28.03.2014

Rotenstein: Historický festival

Hrad Červený Kameň sa po dlhých storočiach stane centrom rytierskeho zápolenia na koňoch. Rytieri z viacerých kútov Európy sa stretnú 17. – 18. mája 2014 na veľkom hrade v Malých Karpatoch, aby si vydobyli slávu a uznanie Vás všetkých.

Pridané: 27.03.2014

Privítajte jar a príďte si zašportovať a zabaviť sa! (PR článok)

Ak ešte nemáte program na prvý aprílový víkend, urobili ste dobre! Máme pre vás skvelý tip ako aktívne, a najmä spoločne, stráviť sobotu (5. apríla). V tento deň sa totiž do sýtosti môžu vyšportovať a zabaviť deti i rodičia v rámci 9. ročníka ČSOB Bratislava Marathon, ktorým bude žiť celé mesto od 5. do 6. apríla. 

Pridané: 25.03.2014

Každý má v sebe X- faktor

Klaunovský príbeh pre vás...

Pridané: 18.03.2014

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa