Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Kristina

    , Autor: tina-6

    Dakujem pekne za odpoved idem mu hned aj masko urobit na obed
    a zavarim mu tu krupicu a co este ine okrem krupice mozem dat
    mozem jacmen uvarit a primiesat do prikrmu?a bezmliecnu obilninovu kasu aku napr?a na vecer obilninovu kasu ryzovu asi nie vsak daku viaczrnnu mozem dat?alebo kukuricnu?
    dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Jačmeň nie je dôvod variť. Kúpte mliečnu obilninovú kašu, dostať rôzne od rôznych firiem, rozrábajú sa s mliekom. Alebo dostať bezmliečne kaše: trojzrnné, krupicové, ovsené od babylove alebo nestlé má osemzrnnú, tie bezmliečne treba zarobiť do umelého mlieka, formuly. Občas môžete dať aj ryžovú kašu, bezmliečnu do umelého mlieka, mliečnu rozrobiť s vodou.