Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • otazka

    dobry den,s mojim synom by sme chceli ist na plavaren,ale 19.12.2008 bol očkovany proti tbc,teraz ma taku menšiu chrastu.je mozne ist na plavaren?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Myslím, že na plaváreň môžete ísť, pokiaľš z chrasty nevyteká sekrét, teda obsah.