Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • kiahne

    Dobry den chcela by som sa opytat aky mate nazor na ockovanie proti kiahniam,mam 15 mesacneho syna a neviem sa rozhodnut...dakujem pekne

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Kiahne nedostane ten, kto ich buď prekonal alebo je zaočkovaný. Kiahne v určitom veku ( predškolskom a začiatku školského/ nebývajú závažné ochorenie, ale vždy je tam teplota, škrabanie, pár prebdených nocí. To už nehovorím, že najčastejšie sa to stane pred dovolenkou, nástupom do MŠ a podobne. Rozhodnutie je na Vás.