Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • NERVOZITA

    Dobry den.Chcela by som poradit co mam so sebou robit ked som strasne nervozna aj ked najlepsia by bola asi navsteva psychologa a antydepresiva.Mam 22 rokov,som rozvedena a skoro styry roky som mimo domu.Pochadzam z vychodneho slovenska,z Humenneho.Pracujem skoro tri roky v Ba a domov chodim asi tak raz za tri mesiace.Aj ked doma to tiez neni ziadna vyhra lebo nasi sa hadaju a tiaz ked som v Ba,tak mi vola mama,za sa pohadali a ja to mam riesit.Povedala som im,ze si to musia vyriesit samy,ze sa do toho nepletiem.Mavam dost casto depresie a ked som nervozna,tak som strasne protivna a neviem co mam robit............

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    dobrý deň,

    naozaj by ste mohli skúsiť psychoterapiu. spracovať svoju nervozitu do formy pozitívnej a podpornej energie, ktorá vás poženie ďalej, umožní vám kreatívne pristúpiť k životu. prečo samú seba takto nepodporiť ked takéto cesty už existujú?

    prajem veľa zdaru