Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • dietatko

    Dobry vecer!S manzelom si velmi zelame dietatko.Snazime sa uz piaty mesiac,ale zatial bez zelaneho vysledku.Velmi ma to trapi.Vzdy 2,3 dni v mesiaci mam poriadnu depku,kedy mi to je hrozne luto a stale mi je do placu.Manzel nevie co ma so mnou robit a ja sa tomu neviem branit.Hovorim si,ze tym ze sa budem trapit si nepomozem,ale citim ze to nezvladam.Hrozne tuzim po dietatku.Neviem,co stym.Prosim,poradte mi,ako sa tomu ubranit.Nechcem sa trapit a hlavne nechcem trapit manzela.Dakujem za odpoved.Katarina.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    dobrý deň,

    asi by bolo najlepšie vyhľadať terapeutku, pomôže vám spracovať smútok, zistiť, čo je za ním, či vás ním sprevádzať.

    hľadajte, čo by vás teraz podporilo. nebuďte so svojim smútkom sama, snažte ho aj žiť ale aj vidieť ako sa vyvýja a ako sa mení.

    a pri snežení prajem veľa zdaru, niekedy aj pragmatické informácie od gynekológa pomôžu

    s pozdravom