Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • ja vs.deti

    Prajem krasnu nedelu...

    mam na Vas taku zvlastnu otazocku.....chcem pre moje deti neskutocne leto,aby zazili,,,nehovoriiim o peniazkoch...ale o zazitkoch z obycajnych veci pri vode,vychadzkach po lese..atd,..
    .ale kedze som sa ja ako mamicka 4,5r. a 17mesacnej dcerky,ktoru este kojim moc nedala dokopy,,tak sa hanbim za moj vyzor a nechce sa mi nikam ist......ako mam potlacit tieto moje negatvivne pocity a tesit sa zo zivota kvoli detom...
    co si mam povedat,"nabit" do hlavy....

    prosim,neadresujte ma na poradnu psyhologa,,,
    aj tak neodpoveda,,,,,a ja z dlhodobeho hladiska viem,ze ak prestanem kojit,cvicim,prinesie to svoje ovocie,len ako sa mam toto leto este povzniest nad moj vyzor kvoli detom......DAKUJEM VAM ZO SRDCA ZA ODPOVED.....

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ja myslím, že ste si aj sama odpovedala - teraz kojím a môj výzor súvisí s touto skutočnosťou a keď sa obdobie kojenia skončí, dám svojej postave primeraný vzhľad. A chcem si leto s deťmi užiť, ako sa patrí, bez ohľadu na svoj menej dokonalý vzhľad.
    A možno by vám noho žien i mužov povedalo, že ste kočka...