Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • jemnunko krvi

    Dobrý deň.
    Chcela by som sa vás niečo opýtať.Po poslednom pohlavnom styku mi partner zbadal trosku krvi medzi piskami a vyzeralo to ako vyšúchané. Potom som sa pozerala na spodné prádlo a bolo čisté.Do teraz sme si to nevšimli až teraz možno som tam mala nejakú chrastičku.Ani ma to nepobolieva a necítim že tam niečo mám.Čo to môže podľa vás byt?

    Ďakujem za skorú odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dobrý deň,
    zrejme naozaj šlo iba o malé poranenie, nič to neznamená, ak by ste krvácala po styku silnejšie, potrebné je vyšetrenie u gynekológa.