Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • cena pneumokoka

    dobry den.rada by som sa opytala viem ze sa vas to asi pytaju mnohe mamicky no ja som uspokojivu odpoved na nete nenasla.na konci novembra idem dat synceka zaockovat proti pneumokokom narodil sa 25.6.2008 a kedze na tom financne nie som prave najlepsie chcela by som sa informovat kolko ma vyjde toto ockovanie kedze bude potrebovat dve davky potrebujem si zatriedit peniaze na tu prvu mohli by ste mi to ozrejmit dakujem odraskova viktoria

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Potrebuje naozaj dve dávky očkovacej látky v odstupe najmenej dva mesiace. jedna dávka stojí cca 70 eur.