Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Chôdza

    , Autor: lucias

    Dobrý deň, môj synček má 11 mesiacov A už krásne chodí čo ma veľmi teší. No zároveň ma trápi jedna vec stále viac a viac ... Pri chôdzi si drží právu nozicku v oblasti bedroveho kĺbu. Pravdepodobne ho to neboli pretože neplace a ani sa chodeniu nejak nevyhýba skôr naopak... Ale po dlhšom čase akoby troška krival. Na začiatku cca pred viac ako týždňom s tím začal no mi to pripadalo len že má potrebu sa nejak podopierat. Ďakujem vám.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pravdepodobne to tak aj je, že si zabezpečuje väčšiu stabilitu pri chôdzi, ale ak by to pretrvávalo a pretrvávalo aj krívanie, určite navštívte svojho lekára.