Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • siesta choroba

    Dobry den, moja skoro uz 10 mesacna dcera prekonala siestu chorobu, chcem sa spytat, po kolkych dnoch od skoncenia choroby (zmiznutia vyrazok) je mozne 3. ockovanie?
    dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    po týždni je určite možné očkovanie, ale v každom prípade o ochorení informujte očkujúceho lekára, ktorý dieťa v každom prípade pred očkovaním vyšetrí