Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • dieta odmieta dojcit

    Dobry den

    Mam stvoermesacnu dcerku a vlastne od jej troch tyzdnov ju dokrmujem. Zijem v anglicku a moja midwife mi povedsla, ze mam zacat s dokrmovanim pretoze mala este stale nepribrala spat na svoju porodnu vahu. No tak som zacala a odvtedy je zivot tak trochu nocna mora. Mlieka stale ubuda a ja davam stale viac nutrilonu. Mala odmieta dojcit tak odsavam a v podstate nemam na nic cas. teraz uz je mliecka tak malo, ze rozmyslam ci sa to vyplati tolka snaha koli 200ml mlieka denne. Ale napriek tomu to nechcem vzdat. Da sa vratit k vylucne dojceniu, alebo uz je na to pozde. A ked nie poradte prosim ako na to. Lebo ked som skusala nedat malej flasu, vydrzala 30 monit plakat a aj tak sa nechytila na prsnik. Som z toho nestastna, vsetko to vyslo velmi nespravne. ;o(

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dobry den, ak si dobre pamatam, tak sme spolu telefonovali a Vas problem sme sa pokusili riesit. Ak sa mylim, prosim, napiste a ja sa pokusim Vam odpovedat.Pekny den a krasne sviatky. S pozdravom Jana W