Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • očkovanie v 3.mesiaci

    Dobrý den , chcela by som sa spýtať, či je možné očkovať dieťa, ak miesto po kalmetizácii ešte nie je úplne zhojené. Moja dcerka má 13 týždnov a stále má na ramienku červenú tvrdú hrčku / asi 3-4mm/, bez hnisu- síce je už o dosť menšia, no pretrváva.
    Ďakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    O tom, či je možné očkovať rozhodne lekár, ktorý dieťa pred očkovaním vyšetrí.