Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • kapriky v ockach

    dobry den pani doktorka moj syn ma polroka a doteraz nebol este ockovany koli chorobam ,teraz je uz mesiac zdravy a chcela by som ho zaockovat ale neviem ci mi ho pani doktorka zaockuje lebo ma kazde rano kapriki v ockach minuli tyzden ho nezaockovala koli hnackam . Hnacky uz presli ale ma tie vytoki z oci nie je to kazdy den ani nie su zelene alebo zlte takze sa mi nezda ze je to infekcia ani ocka nema cervene.Myslite ze mozem ist snim na to ockovanie dakujem .Prajem pekny den

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem sa k tomu vyjadriť, pretože dieťatko, ktoré je do pol roka veku opakovane také choré, že nemôže byť očkované, môže byť očkované naozaj až vtedy, ke´d jeho lekára dôsledne zhodnotí jeho zdravotný stav a rozhodne, že očkovanie je možné.