Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • očkovanie proti pneumokom

    dobrý den chcem sa spítať kolko krat sa očkuje včera sme boli a pani doktorka povedala že mame prisť o 6 týždnov dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Závisí od veku, v ktorom sa začalo očkovať, Ak je to do roka, očkuje sa 3x v intervale prvá, druhá o šesť týždńov, tretia o šesť mesiacov.