Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • velmi zle vztahy

    prosim co mam robit. zas ma zbil. neviem sa branit. vzdy ma bije pred detmi. nastvala som ho tym, ze som na bielu sobotu mu povedala, ze nejdem malej kupit topanky, lebo varim. zacal na mna kricat, ze som suka, kopal do mna. ze nikdy nic nechcem spravit pre deti. prosim, pomozte mi

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pomoc týraným ženám – Ružový telefón – 02/ 52 44 22 11, 033/ 647 31 31 je už v prevádzke

    plus info z internetu,
    neváhajte s tým

    prajem veľa zdaru