Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Ryža

    , Autor: carli

    Dobrý deň,
    keď varím ryžu pre moju 7 mesačnú dcérku, mám ju potom prepasírovať, alebo podávať celú? Cestoviny sa krájajú na malé kúsočky, či pasírujú.

    Vopred ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ryžu uvariť do mäkka a podávať. Al e neviem prečo podávate v tomto veku práve ryžu.
    Cestoviny len bezvaječné, bábätkovské, pokrájané, rezancami sa dieťa môže zadusiť.