Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Tehotná...

    Dobrý deň, dnes som bola u gynekologičky som v 33t a tá mi povedala, že moj synček v brušku má vačšiu hlavičku tak na 36týžeň. V stredu idem na vyšetrenie ale bojím sa, že by to mohlo byť niečo zlé doteraz boli výsledky v poriadku a dnes ma prekvapila týmto... Malý už má 2005g myslíte si, že by to mohlo byť aj tým, že je už na svoj týždeň aj vačší??? Ďakujem za odpoveď...

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to určitá odchýlka od normy a pani doktorka to chce preveriť, či je to len odchýlka alebo je treba pripraviť sa na komplikáciu, napríklad pri pôrode. Buďte v kľud, situácia sa určite vyrieši, všetky veci, ktoré na začiatku vystrašia a vyzerajú hrozivo, sa nakoniec zvládnu! Držím palce, aby všetko dobre dopadlo!