Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Reakcia po očkovani

    Dobre rano chcela by som sa prosim vas opytat ci je nermalne ked pred 3 dnami ockovali mojho trojmesacneho syna do oboch nožiciek a moj syn pije ovela menej mliecka pred ockovanim.Dietatko je na umelom mliečku važi 7380gramov a po očkovani mal v noci horúčku ktorá do rána ustupila.Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Áno, môže to byť reakcia na očkovanie. Tak isto ako horúčka. Reakcia by mala odoznieť behom týždňa apotom všetko dobehne. Ak by nechutenstov pretrvávalo ďalej, konzultujte lekára.