Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • štiepenie nechtov

    Dobry den.chcela by som poprosit o radu.mam 6rocnu dcerku a uz davnejsie som si vsimla ze sa jej velmi štiepia nechty ako na rukach tak aj na nohach.viete mi prosim poradit ako s tym bojovat alebo ako postupovat a zabranit stiepenie? velmi pekne dakujem za vasu radu .Jana

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je potrebné tie nechtíky vidieť. preto by ste sa s tým mali obrátiť na vašu lekárku. Nikedy to býva pri pliesňovom ochorení nehtov / hlavne ak chodíte na plaváreň/ ale niekedy to neznamečná žiadne ochorenie, ba dokonca ani nedostatok vitamínov. Naozaj sa to dá vyriešiť len ak to človek vidí.