Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Dojcenie

    Dobry den pani doktorka ,mam jeden problem z ktorym by som sa rada na vas obratila , moj maly syncek ma 6 tyzdnou ked sa narodil mal 3,330 kg a teraz po 6 tyzdnou ma len 3,470 podla vahy pani doktorky . Papa casto a tahal mliecko normalne , ale vobec nepriberal ... Rada by som ho kojila aj nadalej ale neviem si rady co mam z tym robit .. Ked mal 5 tyzdnou som mu zacala davat aj Nutrilon 1 .. Chcela by som vediet ci sa da nieco z tym robit aby som aj nadalej kojila bez nutrilonu a aby aj priberal .. Alebo existuju niejake kvapky dietatka na priberanie ? To ze nepribera moze byt sposobene aj tym ze ked sa maly narodil som sa dozvedela ze som mala zelenu plodovu vodu , moze aj toto to sposobovat ? Vopred dakujem Monika

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Moja odpoveď mešká, lebo otázka padla do času, kedy sa menila stránka. Veľmi ma to mrzí. Urite ste už problémy vyriešili. Al e aj tak si myslím, že tento problém sa nedal riešiť cez mail, pretože dieťatko naozaj pribralo a málo a bolo potrebné pátrať po príčine. Či je v nedostalku materského mlieka, nesprávnej technike kojenia alebo naozaj v nejakom probléme ešte s obdobia okolo pôrodu, čo by súviselo so zelenou plodovou vodou.