Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Prestrelenie uši

    Dobry Večer..Volam sa Sandra Juhošova a chcela by som sa svami poradit.Moja dcerka ma 2mesiace a 2tizdne a rada by som jej chcela dat prestrelit uska..Je to v hodne v takomto veku??A moze sa stat,ze dostane horučky??Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Horčúčky som po tomto výkone nikdy nepozorovala. Viem, že sa takto nastreľujú naúšnice aj v tomto veku, občas sa objaví hnisanie v mieste nastrelenie. U nás to robíme tak, že to pol roka ušká zvykneme prepichnúť ihlou a po pol roku odosielame ku kolegyni na nastrelenie.