Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • olivy

    , Autor: zuzi78

    Dobry den.
    Mam 19 mesacnu dceru. Je vhodne aby jedla olivy. Je to zvlastne, ale velmi jej chutia. Kludne by jedla aj s palivou naplnou, ak by sme jej dovolili. Ak ich v nejakom mnozstve moze - v akom? Treba to obmedzovat? Je jedno, ci zelene alebo cierne? Ak su v slanom naleve (co vacsinou su), staci ich premyt vodou? Vopred dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Treba ich premyť vodou, môže aj čierne, ale oboje len výnimočne a maximálne jednu alebo dve. určite však nie každý deň.