Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Umele mlieko

    , Autor: lululu

    Dobry den maly si vypyta papat a nechce mi to mlieko vobec chytit jak zaciti ze je to mlieko co to moze znamenat?Od narodenia pije NUtrilon HA a doktorka mi nato povedala ze je prejedeny a mne to skor pripada ako by mu to mlieko nechutilo ma 3,5mes..Dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem prečo to nechce, neviem ani prečo má mlieko HA, je odporučené len deťom, ktorých priamy príbuzný má dokázanú alergiu na kravské mlieko. Myslím, že nie je veľmi chutné. faktom je, že dieťatko v jeho veku mlieko musí piť, je to základ pre jeho ďalší vývoj Nepotrbebuje žiadne čaje ani vodu!