Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • problém ?

    Dobrý deň
    _Mám 3 mesačného syna, nedávno mu diagnostikovali pylorus.
    Posledné 3 dni má častú stolicu v ktorej sú viditeľné akoby cierné vlákna.
    čo by to mohlo byť ?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pylorus je časť žalúdka, nie diagnóza. Čierne vlákna v stolici môžu znamenať zbytky čaju ak mu ho náhodou dávate, čo však v tomto veku vôbec nie je vhodné. Inak neviem odpovedať, pretože znova musím konštatovať, že vaše informácie sú pre odpoveď nedostatočné.