Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • probiotika BioGaia

    Dobrý deň.Chcem sa opýtať,či môžem podávať dvojmesačnému synovi kvapky BioGaia.Má problémy s nadúvaním.Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môžete podávať probiotiká, ak by boli koliky výraznejšie môžete skúsiť aj Espumisan či Sab simplex kvapky na prifukovanie, feniklový čaj a cvičenie.