Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • lepok

    Dobry den,prosim vas,mozem u 6.mesac.kojeneho dietata zaviest do stravy lepok vo forme obilnin.kase.Zeleninu uz papame 2tyzdne,narodila sa 16.3.Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Malé prídavky lepku vo forme nejakých originálnych Hami či Nestlé keksov u kojeného 6. mesačného dieťaťa sa do stravy pridať dajú - do ovocia či čaju, ale prídavky kaší by som nechala až na ukončený 7. mesiac.