Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • modro-zelené žilky? nad nošetekom

    dobry den.chcem sa vas spytat,ci mam navstivit svojho pediatra.lebo moja 5 mesacna dcerka ma uz taky tyzden nad nostekom medzi ockami take modro-zelenkave,myslim ze zilky.je to vidiet,nie hrozne,ale ja to vidim.neviem,z coho to moze byt.ale chcela by som vediet,ci treba ist s tym k pediatrovi alebo nie.inak ziadne ine problemy nema.dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V týchto miestach bávajú podkožné žilné pletene, v podstate istý druh materskéhoznamienka, typu , podobného ako hemangiom. Upozornite na to v poradni vašu lekárku.