Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Prevracia ocami

    , Autor: irinka

    Dobry den,

    mam 6 mesacnu dcerku, ,ktora krasne papa, pribera, rastie. Je sikovna, vnimava, zvedava, vymysla. Prevaluje sa na brusko, niekedy aj spat, podla toho, ci sa jej chce. Uz mame za sebou druhu davku ockovania do noziciek (hexa a prevenar 13). A po tomto ockovani zacala prevracat akosi ockami. Neviem, ci to ma suvis s tym, ale dovtedy to nerobila. Uplne ocka zatvori, potom ich otvori, prevrati az dozadu a popri tom si nieco rozprava a je ako keby mimo. Nepozorujem na nej nijake ine zmeny. Cez den malo spava, ako vzdy, no to prevracanie ociek ma znepokojuje. Co si myslite vy o tom? Je dovod znepokojovat sa, ci je to normalne?
    Dakujem za odpoved.
    S pozdravom Michaela Hyzova

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite o tom informujte vašu lekárku, prípadne je vhodné aj neurologické konzílium.