Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • vtacanie nohy

    dobry den,
    moja 15mes dcera niekedy pri chodeni vtaca lavu nohu dovnutra, inac chodi normalne. mozte prosim poradit co s tym robit?
    vdaka

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Sledovať, či to nie je zlozvyk, finta, ktorá sa jej páči, poradiť sa s vašim lekárom a v prípade opakovania , či zhoršovania stavu vyšetrenie u ortopéda.