Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • uska

    dobry vecer chcela by som sa opytat co a ci je normalne ze ma dietakto za oboma uskami nie presne za uskom ale skor na kosti taku hrcku na oboch stranach doktorka povedala ze je to normalne.. dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pokial sa hrčka nezväčšuje, dieťa netrpí na opakované zápaly ušiek, s horúčkami, dobre počuje a nemá iné ťažksoti, tak hrčky neznamenajú žiadne ochorenie.