Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • pad

    dobry vecer moja malama 1rok vcera spadla najprv stala potom si sadla a zosedu spadlana hlavicku v chodbe pred bytom plakla asik 2min,potom sa hrala nevracala,nemalahorucku nebola ospala vecer isla spat a dnes normalne nespozorovala som ziadnu zmenu chcela by som sa opytat mala by som navstivit doktorku?moze mat nejake nasledky z toho padu? dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Takýtompád by nemal nechať žiadne následky, veď je známe, že deti padajú. Hlavne ak nepozorujete žiadnu zmenu v správaní. Teraz už prešiel určitý čas a problémy by sa pravdepodobne už prejavili. Faktom je, že po závažnejšom páde je potrebné vyhľadať vyšetrenie ihneď, neskôr už zase môže byť neskoro.