Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • imunoglukan sirup

    Dobry den, na odporucenie lekara davam trojrocnemu synovi sirup imunoglukan už 8 týždeň....Dnes som zistila, ze ma divnu chut, a po otvoreni mal byt v chladnicke:((( Moze zle skladovanie tohoto sirupu synovi nejak uskodit? dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pokial nedostal hnačku alebo iné ochorenie zažívacieho traktu, tak to neuškodilo,ale určite fľašku vymeňte za nový liek..