Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Informácia

    Dobrý deň

    Ja sa chcem uvás informovať o BioGaia probiotika. Kupila som ich asi okolo 13.30h a zabudla som ich vo vrecku v bunde. A spomenula som si na nich až okolo 21.30h. Prosím Vás o radu môžem ich davať malej alebo jej už môžu nejak poškodiť že neboli v chladničke. Potom som ich hned dala do chladničky.
    Dakujem Vám vopred za rýchlu odpoved.
    Janka

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    myslím, že sa nemohlo ni stať, nie sú žiadne horúčavy. Podľa môjho názoru ich môžete používať.