Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • posledne stolicky

    pani doktorka mam otazku...mam 2 rocneho syna a idu mu posledne stolicky.uz dva dni ma zvysene teploty a v noci dokonca 38,6 a neda mi neopytat sa ci to moze byt zo zubkov,pretoze z kazdej strany dostanem inu odpoved.niekto trvdi ze zubky mozu vyvolat teploty a ini ze nie
    inak nemame nijake problemy ani kasel ani sopliky a ani celkovo neni na nom poznat zeby bol nekludny ako ked byva chory.
    dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak má dieťa viac dní teplotu, vždy postupujem tak, že najprv vylúčim inú príčinu teploty a ak nič nenájdem, prisudzujem to zúbkom.