Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • caro

    dobry den,

    chcela by som sa spytat ci mozem podavat svojmu synovi CARO Nestlé kavovinový napoj do mlieka NEOCATE ADVANCE, mame alergiu na mlieko.Ak ano, ako casto ho mozno podavat.

    vdaka

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem ako je dieťa staré. Ak má takú alergiu, že potrebuje neocate advance, tak môže mať aj inú potravinovú alergiu a neviem presne čo caro obsahuje, tak by som neexperimentovala.