Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Zima

    , Autor: dragonfly23

    Dobry den pani doktorka,
    chcela by som sa Vas opytat ci mozem chodit von s 2rocnym dietatom ked je tak okolo nuly aj na bicykli (vpredu na nosici). Ked je pekne slnecno a nefuka vietor, nie je sneh ani lad, tak na hodinku - dve.
    A druha otazka - kolko vlasov moze denne vypadnut detom? Viem ze dospelym tak okolo 100 je v norme. A tiez ako dlho im rastu, ci tak rychlo ako dospelym, lebo som mu ostrihala moc ofinu tak som zvedava za kedy mu dorastie.
    Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V tomto čase a v chlade by som na bicykli nejazdila.
    Na druhú otázku sa odpovedať nedá, preotže je to aj u detí individuálne, padanie vlasov závisí aj od ročného obdobia.