Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • potenie noziciek

    , Autor: lululu

    Dobry den.Nasej dcerke sa potia nozicky a sa jej vyparuju a ma potom medzi prstikami take vyparene.Mozem jej to natierat s niecim?Ak ano tak s cim?Alebo mame ist koznej doktorke?Dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem ako je dieťa staré, ale skúsila by som kúru excipialom deo forte, denne po kúpaní natrieť.