Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • znizena imunita

    dobry den,

    chcela by som sa spytat, ci to ze dcerka ochorie takmer vzdy, ked ju zoberiem niekde do detskeho kutika, moze znamenat ze ma znizenu imunitu, ak hej, ake vysetrenie prip. lieky odporucate. dcerka bude mat 2 roky.

    dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nevˇoďte ju do detského kútika. Vôbec nemusí mať poruchu imunity a nepotrebuje žiadne vyšetrenie. len sa jednoducho v tejto situácii, keď je vysoká chorobnosť vždy nakzí, je to normálne.