Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • zapachajúci konečník ?

    Dobrý deň pani doktorka, chcem sa opýtať či môže 2 ročnému dievčatku zapáchať z konečníka? V poslednej dobe neužívala lieky, nemala žiadané iné ťažkosti. Plienky používame len na obedňajší a večerný spánok. Stolicu ma väčšinou každý druhý deň občas aj každý, záleží od papkania, kedže nieje to papkáč. má aj pokožku okolo konečníka trošku začervenalu hoci hygienu striktne dodržiavame. Vopred pekne ĎAKUJEME za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    To som zatiaľ nikdy neriešila, Iste tam môže byť zápach po stolici ale nič iné, charakteristické by tam byť nemalo.