Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Cebion multi vs. Cebion 2xmulti

    Dobrý večer p. doktorka, je nejaký zásadný, resp. aký je rozdiel medzi sirupom Cebion 2xmulti a kvapkami Cebion Multi? Dcéra 3,5 roka zje minimum ovocia a takmer žiadnu zeleniu, aj ked ma to veľmi trápi. už som jej jeden čas dávala cebion 2x multi aby mala vitamíny aspon v takejto forme, potom som jej dávala Hlivu ustricovú na posilnenie umunity. Hlivu teraz doberie 3mesačnú kúru. Mám jej urobiť mesiac pauzu a potom dať Cebion, alebo môžem hneď? Môže Cebion užívať dlhodobo, alebo je tiež dobré dať pauzu? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Cebion môže užívať dlhdobo, hliva ustricová je úplne iný produkt, v zásade by tieto dva preparáty mohla užívať aj naraz.