Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • pretahovanie pipika

    dobry den prosim Vas o Vas nazor na stahovanie predkozky u deti maly ma 2 roky v januari ...ma ho zlepeny cize od polky dole sa mu neda stiahnut 2 krat mal zapal ale uz je ok...s cikanim problem nie je... neviem ci mam ist na urologiu aby to ambulante urobili alebo mam pockat a vekom ako si to zacne stahovat mu to pojde citala som o tom vela ze sa to nema davat dole na silu.. preto sa obraciam na Vas o prosim o nazor.synovec ma tiez 2 roky bol na to a velmi zle to znasa ma to opuchnute e krvaca mu to stale..dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak nemá ťažkosti, myslím, že nie je potrebné nič riešiť, rastom penisu sa predkožka uvolní. Hovorím to však teoreticky, jasný názor sa dá vysloviť až po vyšetrení